Wyndham Çerkezköy Otel açıldı

Türkiye’de ilk defa Himalaya tuzunu tüm alanlarda konsept olarak kullanarak fark yaratan Wyndham Çerkezköy Otel açıldı.

Huzurlu ve sakin ortamıyla, iş hayatının stresinden ve yoğun temposundan uzaklaşarak tam bir yenilenme yaşamanız için tasarlanan Wyndham Çerkezköy Otel; 120 odası, lüks restoranları ve bünyesinde insan anatomisine hâkim uzman fizyoterapistleri barındıran My Tuana SPA&Tuz Sağlık Merkezi ile hizmet vermeye başladı. Cilt ve vücut bakımları, masajlar, Osmanlı Hamamı, tuz odası, tuz yatakları, taş yatakları, aromaterapi ve kapsamlı kişiye özel kişisel bakım hizmetleri de sunuluyor.

Wyndham Çerkezköy Otel’de sürpriz etkinliklerin yanı sıra Terrace Steakhouse; Ege, Marmara ve dünya mutfaklarından en leziz deniz mahsullerini deneyimleyebileceğiniz Lagos Restaurant ve şehrin içinde doğa ile baş başa hissedeceğiniz Tuana Restaurant’ta usta şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetler yer alıyor.

Wyndham Çerkezköy Otel

Kadim tuzdan gelen şifa

Eşsiz bir konaklama deneyimi vadeden otelin SPA merkezinde, içerisinde 84 çeşit mineral barındıran mucizevi Himalaya tuzu kürleriyle stres ve negatif enerjilerden arınma sağlanıyor. Himalaya tuzundan tuğlalarla kaplanan tuz odalarında sunulan ruhsal ve bedensel terapi hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel bütünleyici uygulamalar, vücudun su-tuz dengesinin ayarlanması, bedene enerji kazanımı, yorgunluğun ve ağrıların yok edilmesini sağlıyor.

Wyndham Çerkezköy Otel

Tuzun cilt proteini olan elastinin yeniden yapılmasını sağlayan tuz kürlerinin yanı sıra, incelmeye imkan veren yosun terapileri ve süt banyosu gibi birbirinden faydalı uygulamalarla misafirlerine özel hizmet sunuyor. 2 adet çift kişilik jakuzi, 3 adet 4 kişilik jakuzi 4 adet tek kişilik masaj salonu, sauna, buhar odaları, şok ve macera duşları, su yatakları ile gerçekleştirilen 3500 m²’lik alana kurulu otelin SPA merkezi, sağlık ve arınma isteyenlerin aradıklarını tam anlamıyla bulabilecekleri bir kişisel bakım cenneti konumunda. Wyndham Çerkezköy Otel, 5 yıldızlı konforu kişiye özel yorumlayarak fark yaratıyor.