Turizmin oscarları belli oldu

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen World Travel Awards (WTA) ödülleri açıklandı. ‘Turizmin Oscarı’ olarak nitelendirilen etkinlik kapsamında Lazzoni Hotel, Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli seçildi.

Dünya genelinde seyahat eden milyonlarca turistin oylarıyla belirlenen World Travel Awards’da bu yılın en iyileri belli oldu. Lazzoni Hotel, Türkiye ve dünya turizmi açısından büyük önem taşıyan organizasyon kapsamında ‘Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli’ ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin En İyi Lifestyle kategorisinde “Adam&Eve, Çırağan Palace Kempinski Istanbul, Sura Design Hotel Sura Hagia Sophia Hotel ve The Marmara Pera” gibi önemli markalar yarıştı. 2015 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan ve 4 yıllık geçmişine 2 yılda 4 önemli ödül sığdıran Lazzoni Hotel, başarı hanesine bir yenisi daha ekledi. Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar, Lazzoni Ailesi olarak mobilya sektöründe gösterdikleri başarıyı turizm alanında da devam ettirdiklerini açıkladı.

SEKTÖRDE FARK YARATIYORUZ

Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar ödül ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu ödül, Lazzoni markasının sadece mobilya sektöründe değil, otelcilik alanında da stil yaratıcısı olduğunun bir göstergesi oldu. Otelimizin sıradışı bir stili var ve bunu misafirlerine çok iyi yansıtıyor. Hiçbir hizmeti alışılagelmiş şekilde yapmayı sevmiyoruz. Servislerimizdeki detaylarda beklendiği kadar maliyet odaklı, düz ve kolaya gelen bir şekilde yapmıyoruz. Belli bir tarz oluşturduk. Bunu yansıtarak olduğumuz bölgede fark yaratıyoruz. Lifestyle otel olmamızın ana sebebi bundan kaynaklanıyor. Bu iş aslında bir vizyon meselesi. Aynı ödülü üç senedir üst üste alıyoruz. Başta yönetim kurulu başkanımız Sayın Yaşar Karabulut ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Efe Karabulut, Sayın Sevtap Karabulut ve tüm Lazzoni ailesi olmak üzere bu başarıda herkesin ayır ayrı emeği olduğunu düşünüyorum.”