Kalamış’ta bir Bayram tatili…

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirmek isteyenler için bayrama özel konaklama paketi sunuyor. 09–14 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bayram paketinin kahvaltı dahil fiyatı 583 TL’den başlıyor.

Wyndham Grand Kalamış, her bayram olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı’nda da özel fırsatlarıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bayram tatilini İstanbul’da geçirmek isteyenler, Wyndham Grand Kalamış’ın bayrama özel konaklama paketi ile kalabalıklardan uzak, huzurlu bir ortamda şehrin tadını çıkarabilir ve ailecek mutlu bir bayram geçirme fırsatına sahip olabilir.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirmek isteyenler için bayrama özel konaklama paketi sunuyor.

Wyndham Grand Kalamış’tan Kurban Bayramı Kampanyası

Kurban Bayramı paketinde, Deluxe Odada tek veya çift kişi konaklama ve zengin açık büfe sabah kahvaltısı bulunuyor. “Bayram Paketi” kampanyasından yararlanan misafirler, otelin ödüllü Executive Chef’i Rafet İnce yönetimindeki Ouzo Roof Restaurant ve Jigger Roof Bar’ın Akdeniz ağırlıklı rafine lezzetlerini, Kalamış Marina manzarası eşliğinde %20 indirimli fiyatlarla deneyimleyebilecek. Misafirler, %20 indirim imkanını Blue Harmony Spa’da da kullanabilirler. Ayrıca otelin Sonsuzluk Havuzu’nda vakit geçirirken kendilerini eşsiz Kalamış Koyu üzerinde yüzüyormuş gibi hissedebilirler. 09–14 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bayram paketi, kahvaltı dâhil 583 TL + KDV’den başlıyor.

Bayramda Wyndham Grand Kalamış’ta konaklayacak olan misafirlere ayrıca, Jigger Roof Bar’da her gün 17:00 – 19:00 saatleri arasında düzenlenecek Happy Hour’da Cookie tabağı ile 1 adet içecek ikram edilecek. Üstelik kampanyadan yararlanan misafirler odalarında tatlı tabağı ikramı ile karşılanacak ve otopark hizmetini de ücretsiz olarak alabilecek.