Albaraka’dan kadınlara özel bankacılık deneyimi

Albaraka Türk, kadınlara özel "Eflatun Bankacılık" hizmetini hayata geçirdi.

Eflatun Bankacılık çatısı altında kadınlara özel ürün ve hizmet sunan Albaraka Türk, “Kadına Değer” mottosuyla kadınlara ve onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerini özelleştiriyor.

Eflatun Bankacılık uygulaması kapsamında kadınlara özel Eflatun Kredi Kartı, avantajlı Eflatun BES, Masrafsız Bankacılığın yanı sıra TL, döviz veya altın gibi tüm cari ve katılma hesaplarından hiçbir koşul gerektirmeksizin hesap işletim ücreti alınmıyor. Ayrıca Eflatun kredi kartı müşterilerine özel konut, sağlık ve Concierge başlıkları altında özel asistanlık hizmetleri sunuluyor.

Katılım bankacılığı sektöründe bir ilk olan ve Eflatun Bankacılık çatısı altında kadınlara yönelik ürün ve hizmet sunmaya başlayan Albaraka Türk, özel bankacılık deneyimi ile, kart aidat ücreti olmayan ve kadınlara özel marka işbirlikleri sunan ‘Eflatun Kredi Kartı’, avantajlı katkı paylı Eflatun BES imkanları sunuyor.

Dijital kanallarından yapılacak 7/24 FAST, EFT ve Havale gibi işlemlerde Masrafsız Bankacılığın yanı sıra TL, Döviz veya Altın gibi tüm cari ve katılma hesaplarından hiçbir koşul gerektirmeksizin hesap işletim ücreti alınmıyor. Ayrıca Eflatun kredi kartı müşterilerine özel bir takım asistanlık hizmetleri de sunuluyor.